See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawę sprzętu 1x użytku, opatrunków dla SP ZOZ w Obornikach na okres 24 msc
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZPD/02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 41 Toaleta jamy ustnej
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI opisane w SWZ roz. XXIII 1. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach załącznika do umowy należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 24 miesięcy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w załączniku do umowy. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji wynosić będzie maksymalnie 10% wartości danego pakietu w każdym roku obowiązywania umowy. 4. W przypadku, gdy z treści opisu przedmiotu zamówienia wynika, że Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, Zamawiający przyjmuje w ofercie te przedmioty lub równoważne, zgodnie z art. 29 ust. 3 ustawy Pzp po wcześniejszym porozumieniu się z Zamawiającym. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 42 Opatrunki
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 43 sprzęt jednorazowy niesterylny
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 44 golarki medyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Haupteinstufung (cpv): 33721200 Rasierapparate
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 45 worki na zwłoki
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Haupteinstufung (cpv): 33922000 Leichentransportsäcke
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 46 Papier do drukarek
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Haupteinstufung (cpv): 22990000 Zeitungsdruckpapier; Büttenpapier und -pappe (handgeschöpft); Rohpapier und Rohpappe; grafische Papiere und Pappen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 47 szczoteczki do chirurgicznego mycia
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 48 Jednorazowe elektrody
Interne Kennung: Pakiet nr 48
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 49 Karnistry, pojemniki do systemu odsysania, dreny, łącznik do podłączania drenu
Interne Kennung: Pakiet nr 49
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 50 rękawice chirurgiczne niesterylne
Interne Kennung: Pakiet nr 50
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 51 wężyki do strzykawki automatycznej
Interne Kennung: Pakiet nr 51
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 52 woda do telenoterapii
Interne Kennung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 53 ostrza jednorazowe do strzygarki chirurgicznej
Interne Kennung: Pakiet nr 53
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 54 Kapturki do termometru Braun Welch Allyn
Interne Kennung: Pakiet nr 54
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 55 Łyżki światłowodowe
Interne Kennung: Pakiet nr 55
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 56 Opaski identyfikacyjne na rękę
Interne Kennung: Pakiet nr 56
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 57 Narzędzia endoskopowe, kleszcze, chwytaki do endnoskopii i gastroskopii
Interne Kennung: Pakiet nr 57
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 58 Przyr zady do endoskopii
Interne Kennung: Pakiet nr 58