2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie multimediów dla e-materiałów do kształcenia zawodowego dla branży audiowizualnej, fryzjersko-kosmetycznej, poligraficzno-księgarskiej, przemysłu mody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie 216 multimediów w 72 e-materiałach. Grupa 1 - 80 sztuk multimediów spośród: − Animacja 3D, − Edukacyjna gra decyzyjna, − Film edukacyjny, − Film instruktażowy, − Sekwencje filmowe, − Wizualizacja modelu 3D, − Wycieczka wirtualna. Grupa 2 -136 sztuk multimediów spośród: − Atlas interaktywny, − Dokumentacja interaktywna, − Galeria zdjęć, − Gra na dobieranie, − Plansza interaktywna.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie 216 multimediów w 72 e-materiałach. Zamawiający żąda wykonania przedmiotów objętych zamówieniem zgodnie z poniższymi zapisami ujmującymi przedmiot zamówienia w sposób ilościowy: Grupa 1 - 80 sztuk multimediów spośród: − Animacja 3D, − Edukacyjna gra decyzyjna, − Film edukacyjny, − Film instruktażowy, − Sekwencje filmowe, − Wizualizacja modelu 3D, − Wycieczka wirtualna. Grupa 2 -136 sztuk multimediów spośród: − Atlas interaktywny, − Dokumentacja interaktywna, − Galeria zdjęć, − Gra na dobieranie, − Plansza interaktywna.