See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa symulatorów medycznych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulatorów medycznych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 pakiety: Pakiet nr 1 – Symulator medyczny 1 Pakiet nr 2 – Symulator medyczny 2 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na wybrany pakiet. 4. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1 do SWZ dot. Pakietu nr 1), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.1-3.2 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 281442-2026
Interne Kennung: RZP/PN/8/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert ze względu na fakt, iż opublikował w dniu 16.01.2026 r. wstępne ogłoszenie informacyjne (nr 11/2026 32748-2026 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne – Symulatory wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości) zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych i zostały one zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48930000 Schulungs- und Unterhaltungssoftwarepaket, 34150000 Simulatoren, 30213100 Tragbare Computer, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Symulator medyczny 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulatora medycznego 1 dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1 do SWZ dot. Pakietu nr 1), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.1 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 1 – Symulator medyczny 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Symulator medyczny 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulatora medycznego 2 dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.2 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – Symulator medyczny 2