See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van miliehygiënisch onderzoek en opmaak sloopopvolgingsplan.
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van milieuhygiënisch onderzoek met het oog op het opstellen van technische verslagen, sloopopvolgingsplannen, oriënterende of beschrijvende bodemonderzoeken en adviesverlening.
Interne Kennung: De Vlaamse Waterweg-ARW-20-047-F02__2__12829_DUPLICATE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reguliere projecten
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen, 45111250 Bodenproben, 90732400 Beratung in Sachen Bodenverschmutzung
Los: LOT-0002
Titel: Projecten Seine-Schelde
Interne Kennung: 2