2. Verfahren
Verfahren
Titel: High Voltage Power Supplies for RF source (Gyrotron) for the COMPASS Upgrade Tokamak
Beschreibung: Účelem a předmětem této veřejné zakázky je vývoj, výroba (včetně nákupu materiálů), testování a dodání vysokonapěťových napájecích zdrojů pro RF zdroj (gyrotron) pro ECRH (dále jen „HV PS“) pro experimentální zařízení COMPASS-U Tokamak pro základní výzkum. Zahrnuje také povinnost dodavatele dodat HV PS za podmínek uvedených ve smlouvě a převést vlastnické právo k HV PS na zadavatele. HV PS musí plně vyhovovat požadavkům a specifikacím stanoveným ve smlouvě, včetně, ale nejen, identifikace zboží, množství a technických parametrů stanovených v technické specifikaci a harmonogramu dodávek a plateb. Totéž platí pro ostatní „položky“ (tj. položku č. 2 – koaxiální kabely HV, položku č. 3 – trojosé kabely HV a položku č. 4 – napájecí zdroj katodového ohřívače) uvedené v harmonogramu dodávek a plateb připojenému ke smlouvě jako příloha č. 3, pokud je zadavatel objedná podle článku 3 smlouvy. Položka č. 1 (HV PS) představuje povinné základní plnění a bude objednána zadavatelem podle přílohy č. 3. Objednání položek č. 2, 3 a 4 je na uvážení zadavatele, na základě rámcového ujednání podle článku 3 smlouvy. Dodávka HVPS i ostatních položek zahrnuje také nezbytné výzkumné a vývojové činnosti a případně bezplatnou licenci k použití celé dodávky pro potřeby projektu, včetně jeho následných fází. Podrobnosti týkající se plnění jsou uvedeny v technické specifikaci (příloha č. 1), v závazném návrhu smlouvy (příloha č. 2) a harmonogramu dodávek a plateb (příloha č. 3).
Interne Kennung: HVPS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682000 Bedarf für die Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: HV PS
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v článku 3.1.2 zadávací dokumentace (z důvodů a za podmínek tam blíže uvedených) vyhradil tyto změny závazku ze smlouvy: a) Kromě položky č. 1 Zadavatel nemusí objednat u dodavatele žádnou z položek (č. 2 až 4), ale vyhrazuje si právo objednat u Dodavatele kteroukoliv z položek dle Smlouvy za příslušnou jednotkovou cenu, a to i ve větším než předpokládaném množství, a to až do doby, kdy celková hodnota objednávek dosáhne předpokládané hodnoty Veřejné zakázky uvedené v čl. 5 Zadávací dokumentace. b) Zadavatel může buď vyřadit určitou položku či položky nebo jejich části z plnění (Předmětu koupě) dle Smlouvy, nebo požádat Dodavatele o její adekvátní náhradu, pokud je tato konkrétní položka nebo část postižena mezinárodními sankcemi nebo pokud by ji měl plnit poddodavatel Dodavatele stižený mezinárodními sankcemi ve smyslu čl. 16 Zadávací dokumentace.