Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Erfüllungsort
Postanschrift: Briekestraat 12
Stadt: Ieper
Postleitzahl: 8900
Land, Gliederung (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15981000 Mineraalwater
Plaats van uitvoering
Postadres: Briekestraat 12
Stad: Ieper
Postcode: 8900
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Ieper (BE253)