See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
Interne Kennung: NLZ.2025.271.89
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1:Miód naturalny
Beschreibung: Miód naturalny
Interne Kennung: część nr 1:Miód naturalny
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2:jajka
Beschreibung: jajka
Interne Kennung: część nr 2: jajka
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3:ziemniaki
Beschreibung: ziemniaki
Interne Kennung: część nr 3: ziemniaki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość w opcji 50% ilości podstawowej
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4:warzywa podstawowe
Beschreibung: warzywa podstawowe
Interne Kennung: część nr 4:warzywa podstawowe
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5: Warzywa dodatkowe
Beschreibung: Warzywa dodatkowe
Interne Kennung: część nr 5:Warzywa dodatkowe
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6: Warzywa strączkowe suszone, łuskane
Beschreibung: Warzywa strączkowe suszone, łuskane
Interne Kennung: część nr 6:Warzywa strączkowe suszone, łuskane
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7: Grzyby
Beschreibung: Grzyby
Interne Kennung: część nr 7:Grzyby
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8:Owoce tropikalne całoroczne
Beschreibung: Owoce tropikalne całoroczne
Interne Kennung: część nr 8:Owoce tropikalne całoroczne
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9:Owoce inne niż tropikalne całoroczne
Beschreibung: Owoce inne niż tropikalne całoroczne
Interne Kennung: część nr 9:Owoce inne niż tropikalne całoroczne
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10:Owoce sezonowe
Beschreibung: Owoce sezonowe
Interne Kennung: część nr 10:Owoce sezonowe
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11:Drób
Beschreibung: Drób
Interne Kennung: część nr 11:Drób
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12:Wieprzowina
Beschreibung: Wieprzowina
Interne Kennung: część nr 12:Wieprzowina
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13: Wołowina
Beschreibung: Wołowina
Interne Kennung: część nr 13: Wołowina
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14: Wędliny
Beschreibung: Wędliny
Interne Kennung: część nr 14: Wędliny
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15: Wędliny drobiowe
Beschreibung: Wędliny drobiowe
Interne Kennung: część nr 15: Wędliny drobiowe
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16:Ryby
Beschreibung: RYBY
Interne Kennung: część nr 16: Ryby
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17:Soki owocowe w opakowaniu typu karton
Beschreibung: Soki owocowe w opakowaniu typu karton
Interne Kennung: część nr 17: Soki owocowe w opakowaniu typu karton
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18: Soki owocowe w opakowaniu PET lub szkło
Beschreibung: Soki owocowe w opakowaniu PET lub szkło
Interne Kennung: część nr 18: Soki owocowe w opakowaniu PET lub szkło
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19: Syrop malinowy
Beschreibung: Syrop malinowy
Interne Kennung: część nr 19: Syrop malinowy
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20: Soki warzywne
Beschreibung: 20: Soki warzywne
Interne Kennung: część nr 20: Soki warzywne
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21: Przetworzone owoce i warzywa
Beschreibung: Przetworzone owoce i warzywa
Interne Kennung: część nr 21: Przetworzone owoce i warzywa
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22: Warzywa przetworzone (kiszone)
Beschreibung: Warzywa przetworzone (kiszone)
Interne Kennung: część nr 22: Warzywa przetworzone (kiszone)
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23: Warzywa MROŻONE
Beschreibung: Warzywa MROŻONE
Interne Kennung: część nr 23: Warzywa mrożone
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24: Mrożonki - dania gotowe
Beschreibung: Mrożonki - dania gotowe
Interne Kennung: część nr 24: Mrożonki - dania gotowe
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25: Przetworzone owoce ( mrożone)
Beschreibung: Przetworzone owoce ( mrożone)
Interne Kennung: część nr 25: Przetworzone owoce ( mrożone)
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26: Dżemy i musy owocowe
Beschreibung: Dżemy i musy owocowe
Interne Kennung: część nr 26: Dżemy i musy owocowe
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27: Owoce suszone
Beschreibung: Owoce suszone
Interne Kennung: część nr 27: Owoce suszone
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28: Oleje i tłuszcze roślinne lub zwierzęce
Beschreibung: Oleje i tłuszcze roślinne lub zwierzęce
Interne Kennung: część nr 28: Oleje i tłuszcze roślinne lub zwierzęce
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29: Produkty mleczarskie
Beschreibung: Produkty mleczarskie
Interne Kennung: część nr 29: Produkty mleczarskie
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30: Produkty mleczarskie - serki i desery
Beschreibung: Produkty mleczarskie - serki i desery
Interne Kennung: część nr 30: Produkty mleczarskie - serki i desery
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31: Produkty przemiału ziarna, skrobi i prod. skrobiowych
Beschreibung: Produkty przemiału ziarna, skrobi i prod. skrobiowych
Interne Kennung: część nr 31: Produkty przemiału ziarna, skrobi i prod. skrobiowych
Los: LOT-0032
Titel: część nr 32: Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Różne produkty spożywcze
Interne Kennung: część nr 32: Różne produkty spożywcze
Los: LOT-0033
Titel: część nr 33:Rózne produkty spożywcze- makaron 100% pszenicy durum
Beschreibung: Rózne produkty spożywcze- makaron 100% pszenicy durum
Interne Kennung: część nr 33:Rózne produkty spożywcze- makaron 100% pszenicy durum
Los: LOT-0034
Titel: część nr 34: Pieczywo podstawowe
Beschreibung: Pieczywo podstawowe
Interne Kennung: część nr 34: Pieczywo podstawowe
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35:Pieczywo inne
Beschreibung: Pieczywo inne
Interne Kennung: część nr 35: Pieczywo inne
Los: LOT-0036
Titel: część nr 36: Produkty różne spożywcze
Beschreibung: Produkty różne spożywcze
Interne Kennung: część nr 36: Produkty różne spożywcze
Los: LOT-0037
Titel: część nr 37: Ciasta w tym drożdżowe
Beschreibung: Ciasta w tym drożdżowe
Interne Kennung: część nr 37: Ciasta w tym drożdżowe
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38: Przyprawy i przyprawy korzenne
Beschreibung: Przyprawy i przyprawy korzenne
Interne Kennung: część nr 38: Przyprawy i przyprawy korzenne
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39: Artykuły dietetyczne
Beschreibung: Artykuły dietetyczne
Interne Kennung: część nr 39: Artykuły dietetyczne
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40: Produkty dla niemowląt (soczki)
Beschreibung: Produkty dla niemowląt (soczki)
Interne Kennung: część nr 40: Produkty dla niemowląt (soczki)
Los: LOT-0041
Titel: część nr 41: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Beschreibung: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Interne Kennung: część nr 41: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Interne Kennung: część nr 42: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Los: LOT-0043
Titel: część nr 43: Produkty dla niemowląt (kleiki i kaszki)
Beschreibung: Produkty dla niemowląt (kleiki i kaszki)
Interne Kennung: część nr 43: Produkty dla niemowląt (kleiki i kaszki)
Los: LOT-0044
Titel: część nr 44: Produkty dla niemowląt (zupki, obiadki i desery)
Beschreibung: Produkty dla niemowląt (zupki, obiadki i desery)
Interne Kennung: część nr 44: Produkty dla niemowląt (zupki, obiadki i desery)
Los: LOT-0045
Titel: część nr 45: Wyroby ciastkarskie
Beschreibung: Wyroby ciastkarskie
Interne Kennung: część nr 45: Wyroby ciastkarskie
Los: LOT-0046
Titel: część nr 46: Wyroby cukiernicze
Beschreibung: Wyroby cukiernicze
Interne Kennung: część nr 46: Wyroby cukiernicze
Los: LOT-0047
Titel: część nr 47: kawa, herbata i podobne produkty
Beschreibung: kawa, herbata i podobne produkty
Interne Kennung: część nr 47:kawa, herbata i podobne produkty
Los: LOT-0048
Titel: część nr 48:Produkty różne spożywcze
Interne Kennung: część nr 48:Produkty różne spożywcze
Los: LOT-0049
Titel: część nr 49:Napoje bezalkoholowe na potrzeby Jura Bistro
Beschreibung: Napoje bezalkoholowe na potrzeby Jura Bistro
Interne Kennung: część nr 49:Napoje bezalkoholowe na potrzeby Jura Bistro
Los: LOT-0050
Titel: część nr 50:Dania gotowe świeże
Beschreibung: Dania gotowe świeże
Interne Kennung: część nr 50:Dania gotowe świeże