2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportvelden en begraafplaatsen
Beschreibung: De gemeente Stadskanaal beheert en onderhoudt de sportvelden en begraafplaatsen binnen de gemeentegrenzen van Stadskanaal met als doel het realiseren en behouden van veilige, aantrekkelijke en duurzame sportvelden en begraafplaatsen. Het beheer en onderhoud van de sportvelden en begraafplaatsen vindt plaats binnen vastgestelde beleidskaders en kwaliteitsniveaus, waaronder de toepassing van beeldkwaliteitssystematiek zoals de CROW-beeldkwaliteitscatalogus. Het Project sociaal onderhoud sportvelden en begraafplaatsen betreft het uitvoeren van regulier en kleinschalig onderhoud aan de sportvelden en begraafplaatsen en aanverwante werkzaamheden zoals onderhoud aan grasvelden, plantsoenen, hagen, beplanting en boomspiegels, het verwijderen van onkruid en het verzorgen van de groene openbare ruimte.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000