2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń laboratoryjnych, cz. V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń laboratoryjnych - 6 pakietów asortymentowych.
Vorherige Bekanntmachung: 834681-2025
Interne Kennung: ZP.261.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 3. Zbiornik Dewara do długoterminowego przechowywania materiału biologicznego w ciekłym azocie
Beschreibung: Zbiornik Dewara do długoterminowego przechowywania materiału biologicznego w ciekłym azocie (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiot zamówienia został zawarty w Tomie III SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Menge: 1