326754-2026 - Wettbewerb
Polen – Dateiverwalter – DOSTAWA I WDROŻENIE MACIERZY PLIKOWEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA I WDROŻENIE MACIERZY PLIKOWEJ
BeschreibungPRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie macierzy plikowej, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji. 2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do nin. Specyfikacji. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPOSÓB DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIENIA TYCH WARUNKÓW 1. O udzielenie zamówienia mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 57ustawy Pzp oraz art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, tj.: 1) nie podlegają wykluczeniu 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. d) zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że: Dysponuje na etapie realizacji zamówienia co najmniej jedną osobą skierowaną do realizacji zamówienia, posiadającą • ważny certyfikat wystawiony przez producenta oferowanej macierzy plikowej, • certyfikat na poziomie minimum specjalisty (lub równoważnym) potwierdzający kwalifikacje w zakresie instalacji, konfiguracji, konserwacji oraz rozwiązywania problemów dotyczących oferowanej macierzy plikowej. Ocena spełniania niniejszego warunku udziału w Postępowaniu, zostanie dokonana zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia”, w oparciu o złożone przez Wykonawcę dokumenty o których mowa w rozdz. X.2 ust. 1 lit. g). 2. W Postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 oraz pkt 4 ustawy Pzp oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 507), oraz nie podlegają zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.). Ocena spełniania podstaw wykluczenia z Postępowania, o których mowa w ust. 3, zostanie dokonana zgodnie z formułą „podlega – nie podlega”, w oparciu o przedłożone przez Wykonawcę oświadczenie i dokumenty, o których mowa w rozdz. X.1. 3. W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia z postępowania, Zamawiający wymaga, złożenia oświadczenia własnego Wykonawcy w postaci jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia formularz JEDZ składa każdy z Wykonawców. Wzór formularza JEDZ określa Rozporządzenie Wykonawcze Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 3/16), którego wzór stanowi Załącznik nr 4 do Specyfikacji. PROCEDURA SAMOOCZYSZCZENIA 1. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 5 ustawy Pzp lub art. 109 ust. 1 pkt 2-5 i 7-10 ustawy Pzp, jeżeli udowodni zamawiającemu, że spełnił łącznie następujące przesłanki: 1) naprawił lub zobowiązał się do naprawienia szkody wyrządzonej przestępstwem, wykroczeniem lub swoim nieprawidłowym postępowaniem, w tym poprzez zadośćuczynienie pieniężne; 2) wyczerpująco wyjaśnił fakty i okoliczności związane z przestępstwem, wykroczeniem lub swoim nieprawidłowym postępowaniem oraz spowodowanymi przez nie szkodami, aktywnie współpracując odpowiednio z właściwymi organami, w tym organami ścigania, lub zamawiającym; 3) podjął konkretne środki techniczne, organizacyjne i kadrowe, odpowiednie dla zapobiegania dalszym przestępstwom, wykroczeniom lub nieprawidłowemu postępowaniu, w szczególności: a) zerwał wszelkie powiązania z osobami lub podmiotami odpowiedzialnymi za nieprawidłowe postępowanie wykonawcy, b) zreorganizował personel, c) wdrożył system sprawozdawczości i kontroli, d) utworzył struktury audytu wewnętrznego do monitorowania przestrzegania przepisów, wewnętrznych regulacji lub standardów, e) wprowadził wewnętrzne regulacje dotyczące odpowiedzialności i odszkodowań za nieprzestrzeganie przepisów, wewnętrznych regulacji lub standardów. 2. Zamawiający ocenia, czy podjęte przez wykonawcę czynności, o których mowa w ust. 1, są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu wykonawcy. Jeżeli podjęte przez wykonawcę czynności, o których mowa w ust. 1, nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, zamawiający wyklucza wykonawcę. 3. Wykonawca może zostać wykluczony przez zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. 4. W celu skorzystania z instytucji ,,samooczyszczenia", Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia stosownych informacji w oświadczeniu stanowiącym Załącznik nr 4 do Specyfikacji(formularz JEDZ).
Interne Kennung116/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
5. Los
LosLOT-0002
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie macierzy plikowej, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji. 2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do nin. Specyfikacji. Dostawa i wdrożenie macierzy plikowej w ramach projektu "Budowa i wyposażenie wielospecjalistycznego zespołu opieki ambulatoryjnej w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. - Etap II - Ambulatorium AOS" UWAGA: Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenia zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (art. 257 ustawy Pzp).