2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Stanisławów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie bezpośrednio z nieruchomości i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Stanisławów. Usługa polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Stanisławów, jednostek organizacyjnych gminy Stanisławów, Urzędu Gminy i Punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Retkowie. Wszelkie dodatkowe kwestie nie określone w niniejszym rozdziale zostały szczegółowo zawarte w opisie przedmiotu zamówienia.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z warunkami przetargu opisanymi w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001