See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych
Beschreibung: Materiały opatrunkowe, włókninowe, akcesoria do karmienia niemowląt, drobny sprzęt laboratoryjny, jednorazowe artykuły sanitarne
Interne Kennung: ZP.381.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33199000 Medizinische Kleidung, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -1
Beschreibung: Plastry na jedwabiu
Interne Kennung: ZP.381.27/26-1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -2
Beschreibung: SZYNY ALUMINIOWE DO UNIERUCHAMIANIA PALCÓW
Interne Kennung: ZP.381.27/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -3
Beschreibung: ELASTYCZNE RĘKAWY SIATKOWE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -4
Beschreibung: PLASTER NA SKÓRNE RANY POOPERACYJNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -5
Beschreibung: OPASKI GIPSOWE (Bandaże gipsowe)
Interne Kennung: ZP.381.27/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -6
Beschreibung: TUPFERY
Interne Kennung: ZP.381.27/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -7
Beschreibung: Zestaw do artroskopii kolana
Interne Kennung: ZP.381.27/26-7
Los: LOT-0008
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -8
Beschreibung: CZEPKI CHIRURGICZNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Interne Kennung: ZP.381.27/26-8
Los: LOT-0009
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -9
Beschreibung: ZESTAWY ZABIEGOWE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-9
Los: LOT-0010
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -10
Beschreibung: PLASTRY WŁÓKNINOWE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-10
Los: LOT-0011
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -11
Beschreibung: Fartuchy
Interne Kennung: ZP.381.27/26-11
Los: LOT-0012
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -12
Beschreibung: POŚCIEL JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Interne Kennung: ZP.381.27/26-12
Los: LOT-0013
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -13
Interne Kennung: ZP.381.27/26-13
Los: LOT-0014
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -14
Beschreibung: MASKI CHIRURGICZNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Interne Kennung: ZP.381.27/26-14
Los: LOT-0015
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -15
Beschreibung: WACIKI NEUROCHIRURGICZNE STERYLNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-15
Los: LOT-0016
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -16
Beschreibung: SERWETY JAŁOWE NIEPRZYLEPNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-16
Los: LOT-0017
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -17
Beschreibung: OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-17
Los: LOT-0018
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -18
Beschreibung: WATA CELULOZOWA (TZW. LIGNINA) I WATA OPATRUNKOWA
Interne Kennung: ZP.381.27/26-18
Los: LOT-0019
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -19
Beschreibung: KOMPRESY GAZOWE STERYLNE i NIESTERYLNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-19
Los: LOT-0020
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -20
Beschreibung: OBŁOŻENIA OPERACYJNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Interne Kennung: ZP.381.27/26-20
Los: LOT-0021
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -21
Beschreibung: TUPFERY I SETONY STERYLNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-21
Los: LOT-0022
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -22
Beschreibung: PAKIETY ZABIEGOWE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-22
Los: LOT-0023
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -23
Beschreibung: OPASKI OPATRUNKOWE DZIANE, OPASKI ELASTYCZNE TKANE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-23
Los: LOT-0024
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -24
Beschreibung: Zestaw jałowy do mycia pacjenta
Interne Kennung: ZP.381.27/26-24
Los: LOT-0025
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -25
Beschreibung: PODKŁAD POD OPATRUNEK SYNTETYCZNY (PODKŁAD POD GIPS)
Interne Kennung: ZP.381.27/26-25
Los: LOT-0026
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -26
Beschreibung: PLASTRY NA TKANINIE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-26
Los: LOT-0027
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -27
Beschreibung: SERWETY OPERACYJNE STERYLNE I NIESTERYLNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-27
Los: LOT-0028
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -28
Beschreibung: KOMPRESY TRACHEOTOMIJNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-28
Los: LOT-0029
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -29
Beschreibung: PIELUCHY DLA DZIECI
Interne Kennung: ZP.381.27/26-29
Los: LOT-0030
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -30
Beschreibung: PIELUCHY DLA DOROSŁYCH
Interne Kennung: ZP.381.27/26-30
Los: LOT-0031
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -31
Beschreibung: Fartuchy jednorazowe medyczne
Interne Kennung: ZP.381.27/26-31
Los: LOT-0032
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -32
Beschreibung: FOLIE CHIRURGICZNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-32
Los: LOT-0033
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -33
Beschreibung: PRZYLEPCE WŁÓKNINOWE HIPOALERGICZNE, PLASTER W ROLCE, ZBIORNIK NA PŁYNY Z PRZYLEPCEM
Interne Kennung: ZP.381.27/26-33
Los: LOT-0034
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -34
Beschreibung: MASKI
Interne Kennung: ZP.381.27/26-34
Los: LOT-0035
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -35
Beschreibung: PLASTRY ELASTYCZNE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-35
Los: LOT-0036
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -36
Beschreibung: PODKŁADY CHŁONNE JEDNORAZOWE
Interne Kennung: ZP.381.27/26-36
Los: LOT-0037
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -37
Beschreibung: OPATRUNKI DO KANIUL
Interne Kennung: ZP.381.27/26-37
Los: LOT-0038
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -38
Beschreibung: Opatrunki hemostatyczne
Interne Kennung: ZP.381.27/26-38
Los: LOT-0039
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -39
Beschreibung: Kołdry/koce do utrzymania normotermii, do posiadanego przez Zamawiającego urządzenia Bair Hugger 775
Interne Kennung: ZP.381.27/26-39
Los: LOT-0040
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -40
Beschreibung: PLASTER DO MOCOWANIA DRENÓW
Interne Kennung: ZP.381.27/26-40
Los: LOT-0041
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -41
Beschreibung: Butelki laktacyjne i zestaw do odciągania pokarmu
Interne Kennung: ZP.381.27/26-41
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0042
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -42
Beschreibung: Materiały dla laboratorium
Interne Kennung: ZP.381.27/26-42
Los: LOT-0043
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -43
Beschreibung: Naczynia jednorazowego użytku do maceratora
Interne Kennung: ZP.381.27/26-43
Los: LOT-0044
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -44
Beschreibung: Jednorazowa bielizna operacyjna
Interne Kennung: ZP.381.27/26-44
Los: LOT-0045
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -45
Beschreibung: Higieniczne podkłady ochronne na stół operacyjny
Interne Kennung: ZP.381.27/26-45
Los: LOT-0046
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych, włókninowych, akcesoriów do karmienia niemowląt, drobnego sprzętu laboratoryjnego, jednorazowych artykułów sanitarnych -46
Beschreibung: Opatrunki spcjalistyczne
Interne Kennung: ZP.381.27/26-46