See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z budową utwardzonego placu manewrowego w ramach Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2) na terenie Nadleśnictwa Gubin. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się: (1) Dokumentacja Projektowa, (2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych; (3) Przedmiary robót. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części („Pakiet”): Pakiet 1 – Budowa zbiornika przeciwpożarowego podziemnego z placem manewrowym na działce nr 41 w obrębie ewidencyjnym Wałowice, nazwa zadania "Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym nr zadania 14035.101" Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy projektuje się zlokalizować na działce nr 41w obrębie Wałowice, gmina Gubin, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej. Pakiet 2 – Budowa zbiornika przeciwpożarowego podziemnego z placem manewrowym na działce nr 160/1 w obrębie ewidencyjnym Bieżyce, nazwa zadania "Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym nr zadania 14035.102" Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy projektuje się zlokalizować na działce nr 160/1 w obrębie Bieżyce, gmina Gubin, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej. Pakiet 3 - Budowa zbiornika przeciwpożarowego podziemnego z placem manewrowym na działce nr 194 w obrębie ewidencyjnym Pole, nazwa zadania "Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym nr zadania 14035.103" Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy projektuje się zlokalizować na działce nr 194 w obrębie Pole, gmina Gubin, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Vorherige Bekanntmachung: 219972-2026
Interne Kennung: SA.270.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2.1.Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132 139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm. „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. 2.2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 2.3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.4. Zgodnie z art. 310 pkt 1 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w przypadku zaistnienia przesłanek wynikających z art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych..
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213220 Bauarbeiten für Lagerhallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45223810 Fertigkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym -Pakiet nr 1
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z budową utwardzonego placu manewrowego w ramach Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2) na terenie Nadleśnictwa Gubin. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się: (1) Dokumentacja Projektowa, (2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych; (3) Przedmiary robót. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części („Pakiet”): Pakiet 1 – Budowa zbiornika przeciwpożarowego podziemnego z placem manewrowym na działce nr 41 w obrębie ewidencyjnym Wałowice, nazwa zadania "Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym nr zadania 14035.101" Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy projektuje się zlokalizować na działce nr 41w obrębie Wałowice, gmina Gubin, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Interne Kennung: SA.270.10.2026- Pakiet nr1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213220 Bauarbeiten für Lagerhallen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45223810 Fertigkonstruktionen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie przewiduje się
Los: LOT-0002
Titel: Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym - Pakiet nr 2
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z budową utwardzonego placu manewrowego w ramach Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2) na terenie Nadleśnictwa Gubin. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się: (1) Dokumentacja Projektowa, (2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych; (3) Przedmiary robót. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części („Pakiet”): Pakiet 2 – Budowa zbiornika przeciwpożarowego podziemnego z placem manewrowym na działce nr 160/1 w obrębie ewidencyjnym Bieżyce, nazwa zadania "Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym nr zadania 14035.102" Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy projektuje się zlokalizować na działce nr 160/1 w obrębie Bieżyce, gmina Gubin, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Interne Kennung: SA.270.10.2026- Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45223810 Fertigkonstruktionen
Beschreibung der Optionen: Nie przewiduje
Los: LOT-0003
Titel: Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym -Pakiet nr 3
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z budową utwardzonego placu manewrowego w ramach Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2) na terenie Nadleśnictwa Gubin. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się: (1) Dokumentacja Projektowa, (2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych; (3) Przedmiary robót. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części („Pakiet”): Pakiet 3 - Budowa zbiornika przeciwpożarowego podziemnego z placem manewrowym na działce nr 194 w obrębie ewidencyjnym Pole, nazwa zadania "Budowa zbiorników przeciwpożarowych podziemnych z placem manewrowym -nr zadania 14-03-5.1-03" Zbiornik podziemny do magazynowania wody oraz plac manewrowy projektuje się zlokalizować na działce nr 194 w obrębie Pole, gmina Gubin, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Zbiornik w formie prefabrykowanej umieszczony zostanie pod ziemią. Elementem towarzyszącym będzie projektowany plac manewrowy z nawierzchnią mineralną w obramowaniu z kostki kamiennej.
Interne Kennung: SA.270.10.2026- Pakiet nr 3