326957-2026 - Ergebnis
Polen – Ausstattung und Zubehör – DOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU „WIZJONERZY STYLU I SMAKU” UMOWA NR FELD.08.08-IZ.00-0007/24
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU „WIZJONERZY STYLU I SMAKU” UMOWA NR FELD.08.08-IZ.00-0007/24
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa: CZĘŚĆ 1 - Doposażenie gastronomiczne: sprzęty i urządzenia kuchenne, serwisy instalacyjne, pojemniki, naczynia, sztućce, pomoce kuchenne CZĘŚĆ 2 – Urządzenie wielofunkcyjne CZĘŚĆ 3 – Meble CZĘŚĆ 4 – Analizator składu ciała CZĘŚĆ 5 – obrusy, wazony, deska do prasowania, suszarka, akcesoria do sprzątania Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II 2.Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne. 3.Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań 4. Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz inni wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1 – 10 ustawy Pzp. 5.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. 6.Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0007/24 pn. „Wizjonerzy stylu i smaku”
Vorherige Bekanntmachung135480-2026
Interne KennungZSP4.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39130000 Büromöbel, 39298300 Blumenschalen
5. Los
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ 5 – obrusy, wazony, deska do prasowania, suszarka, akcesoria do sprzątania
BeschreibungCZĘŚĆ 5 – obrusy, wazony, deska do prasowania, suszarka, akcesoria do sprzątania. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör