327023-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawy przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: 1) Część 1 - Switch zarządzalny L2 48 porty i moduły stackujące: a) Switch typ zarządzalny L2 48 porty - 140 szt.; b) Zestaw do stackowania - 90 szt.; c) Kabel do stackowania 1 metr – 20 szt. 2) Część 2 - Moduły i kable stackujące: a) Kabel do stackowania 1 metr zaprojektowany dla Cisco Catalyst 9200L - 15 szt.; b) Kabel do stackowania 3 metry zaprojektowany dla Cisco Catalyst 9200L - 10 szt.; c) Zestaw do stackowania zaprojektowany dla Cisco Catalyst 9200L - 40 szt. 3) Część 3 - Moduły optyczne, okablowanie światłowodowe, okablowanie Ethernet: a) Moduł optyczny typ 1 - 300 szt.; b) Moduł optyczny typ 2 (zestaw) - 50 szt.; c) Patchcord typ 1 - 80 szt.; d) Patchcord typ 2 - 80 szt.; e) Patchcord typ 3 - 80 szt.; f) Patchcord typ 4 - 30 szt.; g) Patchcord typ 5 - 30 szt.; h) Patchcord typ 6 - 30 szt.; i) Patchcord typ 7 - 40 szt.; j) Patchcord typ 8 - 40 szt.; k) Patchcord typ 9 - 80 szt.; l) Patchcord typ 10 - 80 szt.; m) Patchcord typ 11 - 80 szt.; n) Patchcord typ 12 - 40 szt.; o) Patchcord typ 13 - 40 szt.; p) Patchcord typ 14 - 40 szt.; q) Patchcord typ 15 - 100 szt.; r) Patchcord typ 16 - 100 szt.; s) Patchcord typ 17 - 100 szt.; t) Patchcord typ 18 - 100 szt.; u) Patchcord typ 19 - 100 szt. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1A do SWZ (część 1), załącznik nr 1B do SWZ (część 2) oraz załącznik nr 1C do SWZ (część 3); 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10A do SWZ (część 1), załącznik nr 10B do SWZ (część 2) oraz załącznik nr 10C do SWZ (część 3).
Interne KennungG.261.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung, 32562000 Glasfaserkabel
5. Los
LosLOT-0001
TitelSwitch zarządzalny L2 48 porty i moduły stackujące
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych i modułów stackujących na potrzeby sądów apelacji białostockiej. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: a) Switch typ zarządzalny L2 48 porty - 140 szt.; b) Zestaw do stackowania - 90 szt.; c) Kabel do stackowania 1 metr – 20 szt. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1A do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10A do SWZ.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
TitelModuły i kable stackujące
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułów i kabli stackujących na potrzeby sądów apelacji białostockiej. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: a) Kabel do stackowania 1 metr zaprojektowany dla Cisco Catalyst 9200L - 15 szt.; b) Kabel do stackowania 3 metry zaprojektowany dla Cisco Catalyst 9200L - 10 szt.; c) Zestaw do stackowania zaprojektowany dla Cisco Catalyst 9200L - 40 szt. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1B do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10B do SWZ.
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
TitelModuły optyczne, okablowanie światłowodowe, okablowanie ethernet
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułów optycznych, okablowania światłowodowego i okablowania ethernet na potrzeby sądów apelacji białostockiej. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: a) Moduł optyczny typ 1 - 300 szt.; b) Moduł optyczny typ 2 (zestaw) - 50 szt.; c) Patchcord typ 1 - 80 szt.; d) Patchcord typ 2 - 80 szt.; e) Patchcord typ 3 - 80 szt.; f) Patchcord typ 4 - 30 szt.; g) Patchcord typ 5 - 30 szt.; h) Patchcord typ 6 - 30 szt.; i) Patchcord typ 7 - 40 szt.; j) Patchcord typ 8 - 40 szt.; k) Patchcord typ 9 - 80 szt.; l) Patchcord typ 10 - 80 szt.; m) Patchcord typ 11 - 80 szt.; n) Patchcord typ 12 - 40 szt.; o) Patchcord typ 13 - 40 szt.; p) Patchcord typ 14 - 40 szt.; q) Patchcord typ 15 - 100 szt.; r) Patchcord typ 16 - 100 szt.; s) Patchcord typ 17 - 100 szt.; t) Patchcord typ 18 - 100 szt.; u) Patchcord typ 19 - 100 szt. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1C do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10C do SWZ.
Interne Kennungczęść 3