See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach” w ramach przedsięwzięcia pn. „Cyfryzacja i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach – s.p.z.o.z.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach. Zamówienie jest finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w ramach Inwestycji i D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”., nabór konkurencyjny nr KPOD.07.03-IP.10-001/25 Zamówienie podzielone jest na 4 pakiety (części). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (pakiet) stanowi: Pakiet nr 1 - Dostawa licencji i rozbudowa szpitalnego systemu informacyjnego Pakiet nr 2 - Kompleksowe wdrożenie systemu cyfrowego archiwum do przechowywania elektronicznej dokumentacji medycznej Pakiet nr 3 - Kompleksowe wdrożenie systemu digitalizacji bieżącej dokumentacji medycznej Pakiet nr 4 - Dostawa zestawów komputerowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji dostaw określają: a) Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowią załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) oraz załączniki nr 1.2 - 1.5 („Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”) w zakresie poszczególnych pakietów. b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 205937-2026
Interne Kennung: AZP/P/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie: przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 i dalsze ustawy Pzp, z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Zamówienie jest finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, nabór konkurencyjny nr KPOD.07.03-IP.10-001/25” Przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody” (Do No Significant Harm – DNSH). Oznacza to, że Wykonawca musi zapewnić, że jego realizacja nie będzie miała znaczącego negatywnego wpływu na cele środowiskowe, takie jak ochrona klimatu, gospodarka o obiegu zamkniętym, zapobieganie zanieczyszczeniom oraz ochrona bioróżnorodności oraz, że wszystkie wdrażane rozwiązania zostały zaprojektowane w sposób minimalizujący negatywny wpływ na środowisko naturalne. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane (art. 257 pkt 1 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa licencji i rozbudowa szpitalnego systemu informacyjnego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji dostaw określają: a) Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowią załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) oraz załącznik nr 1.2 („Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”). b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Kompleksowe wdrożenie systemu cyfrowego archiwum do przechowywania elektronicznej dokumentacji medycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji dostaw określają: a) Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowią załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) oraz załącznik nr 1.3 („Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”). b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Kompleksowe wdrożenie systemu digitalizacji bieżącej dokumentacji medycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji dostaw określają: a) Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowią załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) oraz załącznik nr 1.4 („Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”). b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Dostawa zestawów komputerowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji dostaw określają: a) Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowią załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) oraz załącznik nr 1.5 („Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”). b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.