See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii informacyjno - promocyjnej kształcenia zawodowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii informacyjno - promocyjnej kształcenia zawodowego o charakterze edukacyjno-społecznym w latach 2026-2027 w ramach projektu „Porozumienie branżowe na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego. Zwiększanie udziału przedstawicieli i przedstawicielek branż w rozwoju kształcenia zawodowego i uczenia się w miejscu pracy”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Projektowanych postanowienia umowy (PPU) wraz z załącznikami (w tym w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”) stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 120895-2026
Interne Kennung: BDG-WZP.2630.1.2026.WJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001