See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru energii elektrycznej „Jednostka wojskowa” zlokalizowanego przy ul. Obornickiej 100-102(98) we Wrocławiu
Beschreibung: Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru energii elektrycznej „Jednostka wojskowa” zlokalizowanego przy ul. Obornickiej 100-102(98) we Wrocławiu
Interne Kennung: 10/V/SGKiE/26/U
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001