327173-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej- wieży strunobetonowej w Nadleśnictwie Lubichowo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa dostrzegalni przeciwpożarowej- wieży strunobetonowej w Nadleśnictwie Lubichowo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybudowanie dostrzegalni przeciwpożarowej o konstrukcji strunobetonowej na terenie Szkółki Drewniaczki w ramach Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu, zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). Wieża w założeniu ma objąć zasięgiem obserwacji całość terenu Nadleśnictwa Lubichowo. Zamówienie obejmuje[PH1.1][AG1.2]: budowę wieży o wysokości całkowitej nie przekraczającej 46,96 m n.p.t. (bez elementu odgromowego), usadowionej w fundamencie stopowym o wymiarach 6,40 x 6,40 x 0,50 m. Na wieży będą zamontowane pomosty robocze, uchwyty antenowe z odgromnikiem, wspornik pod kamerę, rabina włazowa oraz drabina kablowa. Ogrodzenie obiektu panelowe o wysokości ok. 2,0 m, o wymiarach w rzucie 10,0 x 10,0 m z furtką o szerokości 1,0 m. Szczegółowy opis przedmiaru zamówienia zawiera załącznik nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia
Interne KennungZG.270.19.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45262200 Fundamentierungsarbeiten und Brunnenbohrungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45312311 Installation von Blitzableitern, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45262300 Betonarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45262200 Fundamentierungsarbeiten und Brunnenbohrungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45312311 Installation von Blitzableitern, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten