See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzupełnienie zielenią inwestycji drogowych
Vorherige Bekanntmachung: 202052-2026
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/20/PN/6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na zbliżającą się wiosnę i rozpoczęcie sezonu wegetacyjnego, termin ogrodniczy, w którym nie sadzi się drzew kopanych i nie jest dostępny materiał szkółkarski w stanie bezlistnym, zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. Przedmiotowe zamówienie jest niezbędne do zamknięcia prac związanych z przebudową ulic. Przygotowane na etapie przebudowy zieleńce powinny zostać obsadzone roślinami na początku roku by mogły właściwie pełnić swoją funkcję. Za sadzeniem wczesnowiosennym przemawia również fakt wynikający z niższych kosztów zakupu kopanego materiału roślinnego oraz ograniczenia odpadów polipropylenowych/polietylonowych donic produkcyjnych, w które są pakowane drzewa pojemnikowe.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uzupełnienie zielenią inwestycji drogowych.
Beschreibung: Uzupełnienie zielenią inwestycji drogowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 90713000 Beratung in Umweltfragen