See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do taboru autobusowego.
Vorherige Bekanntmachung: 693956-2023
Vorherige Bekanntmachung: 176386-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do taboru autobusowego w zakresie określonym w załączniku 3.1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do taboru autobusowego w zakresie określonym w załączniku 3.2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do taboru autobusowego w zakresie określonym w załączniku 3.3 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do taboru autobusowego w zakresie określonym w załączniku 3.4 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do taboru autobusowego w zakresie określonym w załączniku 3.5 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do taboru autobusowego w zakresie określonym w załączniku 3.6 do SWZ
Interne Kennung: Część 6