See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 940 sztuk modułów SoM dla Centrum Astronomicznego im. M. Kopernika PAN.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 940 sztuk modułów typu System-on-a-Module (SoM) Enclustra CB-6454-002-B01-A1-R1.0, przeznaczonych do wykorzystania w eksperymencie Hyper-Kamiokande. Moduły zostaną wykonane przez Enclustra GmbH w oparciu o produkt bazowy Mercury+ XU8, zgodnie z zatwierdzoną przez Zamawiającego specyfikacją techniczną oraz listą komponentów. Montaż i testy funkcjonalne będą realizowane zgodnie z normą IPC-A-610 Class 3, z użyciem nowych, bezołowiowych elementów, a każdy moduł zostanie poddany udokumentowanym testom producenta oraz badaniom przesiewowym Zamawiającego przed nałożeniem powłoki konforemnej HumiSeal 1B31. Dostawa zostanie zrealizowana w dwóch partiach, na warunkach INCOTERMS EXW, z zapewnieniem minimum 12-miesięcznej gwarancji.
Interne Kennung: 20/DAG/D/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31712300 Gedruckte Schaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 940 sztuk modułów SoM dla Centrum Astronomicznego im. M. Kopernika PAN
Haupteinstufung (cpv): 31712310 Bestückte Leiterplatten