2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja 4 agregatów kogeneracyjnych produkcji Jenbacher typ JMS612-J02, zainstalowanych w GUK Jelenia Góra I, wynikająca z przepracowania 30 000 roboczogodzin
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Modernizacja 4 agregatów kogeneracyjnych produkcji Jenbacher typ JMS612-J02, zainstalowanych w GUK Jelenia Góra I, wynikająca z przepracowania 30 000 roboczogodzin. Podstawowym celem realizacji zamówienia jest wykonanie zgodnej z wymaganiami producenta „Jenbacher” modernizacji 4 agregatów kogeneracyjnych, po osiągnięciu przez te jednostki 30 000 roboczogodzin. Agregaty kogeneracyjne, których modernizacja jest przedmiotem zamówienia, zlokalizowane są w należącym do Zamawiającego źródle wysokosprawnej kogeneracji w Jeleniej Górze przy ulicy Karola Miarki 31. Zamawiający dopuszcza realizację zamówienia w sposób podstawowy bądź w sposób wariantowy – w zależności od złożonej przez Wykonawcę oferty oraz w zależności od wyboru oferty, dokonanego przez Zamawiającego: a) Oferta podstawowa – realizacja modernizacji lokalnie – na terenie GUK w kontenerze Jednostki Wytwórczej, po uprzednim przygotowaniu infrastruktury do planowanych prac. Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia miejsca prac oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. obowiązujących na terenie obiektu. b) Oferta wariantowa – realizacja modernizacji zewnętrznie – w odpowiednio do tego przeznaczonej i przygotowanej hali technologicznej, gdzie Agregaty zostaną przetransportowane na wyłączną odpowiedzialność i koszt Wykonawcy. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność (ryzyko utraty lub uszkodzenia mienia) oraz wszelkie koszty związane z: - demontażem i zabezpieczeniem agregatów do transportu, - transportem (w obie strony) przy użyciu specjalistycznego sprzętu, - ubezpieczeniem mienia w transporcie i podczas prac w hali (polisa OCP i mienia powierzonego na sumę min. 6 000 000,00 PLN). Zamawiający zastrzega sobie prawo do wizytacji hali przed podpisaniem umowy lub przed rozpoczęciem prac w celu weryfikacji warunków technicznych. Wykonanie prac w warunkach polowych lub nieprzystosowanych jest niedopuszczalne. W związku z powyższym w zakres przedmiotu zamówienia wchodzą również wszystkie niezbędne prace związane z ewentualnym demontażem i montażem oraz relokacją agregatów kogeneracyjnych tj. m.in. demontaż ścian serwisowych kontenerów Jednostek Wytwórczych, demontaż części ogrodzenia (jeżeli wymagane), organizacja i transport agregatów kogeneracyjnych (w sytuacji wyboru oferty wariantowej), ponowny montaż agregatów kogeneracyjnych, odtworzenie połączeń instalacji technologicznych i elektrycznych, wykonanie niezbędnych pomiarów elektrycznych, przeprowadzenie rozruchów agregatów kogeneracyjnych wraz z ruchem próbnym 72-godzinnym podczas którego zostaną wykonane badania parametrów kontrolnych. Wykonawca udziela Gwarancji na okres 12 miesięcy licząc od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru modernizacji danego agregatu. Gwarancja biegnie osobno dla każdego agregatu, licząc od podpisania danego protokołu lub w sytuacji stwierdzenia Wad Nielimitujących przy odbiorze - protokołu odbioru potwierdzającego usunięcie Wad Nielimitujących stwierdzonych przy odbiorze. UWAGA: Gwarancją nie będą objęte elementy wyłączone przez Zamawiającego z przedmiotu zamówienia. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również usługa Serwisu w okresie 12 miesięcy licząc od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru modernizacji danego agregatu lub w sytuacji stwierdzenia Wad Nielimitujących przy odbiorze - protokołu odbioru potwierdzającego usunięcie Wad Nielimitujących stwierdzonych przy odbiorze. Okres Serwisu biegnie osobno dla każdego agregatu, licząc od dnia podpisania danego protokołu lub protokołu odbioru potwierdzającego usunięcie Wad Nielimitujących, stwierdzonych przy odbiorze i przekazaniem danego agregatu do eksploatacji. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) przedstawiony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 2.KG.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 31120000 Generatoren, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 09323000 Fernwärme, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001