2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor een onderwijscatalogussysteem en een studievoortgangssysteem
Beschreibung: Opdrachtgever wil een overeenkomst met een opdrachtnemer afsluiten voor het leveren als Dienstverlening op Afstand, implementeren, onderhouden en ondersteunen van een Onderwijscatalogussysteem inclusief Studiegids/OER en Curriculumontwerp (perceel 1) en een Studievoortgangssysteem, inclusief Portfolio (perceel 2) die een initiële looptijd heeft van vijf (5) jaren en tien en een halve (10½) maanden met een optie op twee (2) maal twee (2) jaren verlengen en drie (3) maal één (1) jaar verlenging. Voor beide percelen gaat het om: Implementatie van de softwareapplicatie(s), onderhoud en beheer.
Interne Kennung: nvt
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze openbare procedure bestaat uit 2 percelen. Inschrijver mag op beide percelen inschrijven. Ieder perceel wordt afzonderlijk gegund.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Onderwijscatalogussysteem
Beschreibung: Het leveren als Dienstverlening op Afstand, implementeren, onderhouden en ondersteunen van een Onderwijscatalogussysteem inclusief Studiegids/OER en Curriculumontwerp (perceel 1) dat een initiële looptijd heeft van vijf (5) jaren en tien en een halve (10½) maanden met een optie op twee (2) maal twee (2) jaren verlengen en drie (3) maal één (1) jaar verlenging. Het gaat om: Implementatie van de softwareapplicatie(s), onderhoud en beheer.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om aan de scope van het Onderwijscatalogussysteem (perceel 1)/ Studievoortgangssysteem (perceel 2) gerelateerde modules waaraan gedurende de looptijd van deze Overeenkomst door (Door)Ontwikkeling behoefte is ontstaan, direct aan Opdrachtnemer te gunnen zonder openstelling van mededinging.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Studievoortgangssysteem
Beschreibung: Het leveren als Dienstverlening op Afstand, implementeren, onderhouden en ondersteunen van een Studievoortgangssysteem, inclusief Portfolio die een initiële looptijd heeft van vijf (5) jaren en tien en een halve (10½) maanden met een optie op twee (2) maal twee (2) jaren verlengen en drie (3) maal één (1) jaar verlenging. De opdracht betreft Implementatie, onderhoud en beheer.
Interne Kennung: 2