See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale kennisbank Sociaal domein
Beschreibung: Deze leidraad betreft de aanbesteding voor het middels een abonnementsvorm verkrijgen van toegang tot een kennisbank m.b.t. actuele wet- regelgeving en werkinstructies op het gebied van Jeugdwet, Wmo, Participatiewet, Wet gemeentelijke Schuldhulpverlening, Wet Inburgering en aanverwante wet- en regelgeving welke digitaal aangeboden wordt ten behoeve van de medewerkers binnen het Sociaal domein. Het betreft een overeenkomst met een duur van 6 jaar.
Interne Kennung: BIZOB-2023-VEL-NAA-00074
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79130000 Rechtliche Dokumentations- und Beglaubigungsdienste, 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0000