See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ortopedické implantáty
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kyčelních, kolenních a ramenních kloubů, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne Kennung: ÚN 02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: část 5: CKP a TEP ramenního kloubu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů - CKP a TEP ramenních kloubů, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne Kennung: ÚN 02/2025 část 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že budou zadavateli doručeny dvě nebo více nabídek se shodnými nabídkovými cenami, které budou zároveň i nejnižšími nabídkovými cenami, bude o vítězi rozhodnuto losem. Losování provede zadavatelem ustanovený notář. Účastníci, jejichž nabídka bude předmětem losování, budou s dostatečným předstihem písemně informování o termínu, čase a místu konání losování. Kupující jako zadavatel upozorňuje, že stanovil limit jednotkové ceny, tj. cena za 1 ks poptávaného zdravotnického prostředku, v Kč včetně DPH. Tímto limitem je vždy cena uvedená pro příslušný zdravotnický prostředek (zboží s příslušným kódem VZP) v číselníku VZP označené jako „maximální úhrada VZP“. Cena za jednotlivou položku nesmí překročit max. úhradu VZP stanovenou v platném číselníku ZUM. V případě, že v průběhu plnění veřejné zakázky dojde ke změně úhrady vyhlášky MZ ČR ve smyslu snížení, či zvýšení jednotkové ceny dodávaného zboží Prodávající tuto jednotkovou cenu sníží minimálně na úroveň dle úhradové vyhlášky. V případě zvýšení úhrady prodávající může upravit jednotkovou cenu jen po dohodě s kupujícím, a to maximálně na hodnotu úhradu VZP. Dojde-li ke změně jednotkových cen, bude o této změně sepsán písemný dodatek mezi Kupujícím a Prodávajícím. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 Zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) původní dodavatel vypoví smlouvu na realizaci veřejné zakázky, případně zadavatel tomuto dodavateli vypoví smlouvu z důvodů, stanovených v Rámcové smlouvě v čl. XI Ostatní ujednání, b) Zadavatel vyzve účastníka zadávacího řízení, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí za vybraným dodavatelem, a který současně splnil všechny podmínky zadávací dokumentace a zákona. Zadavatel s tímto účastníkem uzavře smlouvu na plnění veřejné zakázky jen v za podmínek uvedených v nabídce, kterou podal v daném zadávacím řízení. c) V případě, že druhý účastník odmítne uzavřít smluvní vztah se zadavatelem, zadavatel osloví výše popsaným způsobem dalšího účastníka v daném zadávacím řízení.
Los: LOT-0004
Titel: část 4: TEP kolenního kloubu - speciál
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kolenních kloubů - speciál, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne Kennung: ÚN 02/2025 část 4
Los: LOT-0003
Titel: část 3: TEP kolenního kloubu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kolenních kloubů, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne Kennung: ÚN 02/2025 část 3
Los: LOT-0001
Titel: část 1: TEP kyčelního kloubu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kyčelních kloubů, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne Kennung: ÚN 02/2025 část 1
Los: LOT-0002
Titel: část 2: TEP kyčelního kloubu - speciál
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kyčelních kloubů - speciál, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne Kennung: ÚN 02/2025 část 2