2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba domova mládeže a školní jídelny při Gymnáziu Český Krumlov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě domova mládeže a školní jídelny při gymnáziu Český Krumlov. Novostavba domova mládeže a školní jídelny o rozměrech 24 x 24 m s propojovacím krčkem mezi stávající budovou gymnázia a novostavbou je koncipována jako plusová budova, což znamená, že si potřebnou energii a teplo sama vyrobí z obnovitelných zdrojů zejména prostřednictvím kombinace fotovoltaické elektrárny s tepelnými čerpadly.
Interne Kennung: OVZS 136868/2024/stvo
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001