2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu ATP
Beschreibung: 1. Dostawa fizycznego urządzenia typu Appliance umożliwiającego analizę ruchu IP (protokołów sieciowych) na poziomie do 5 Gbps, wraz z 5 letnią gwarancją i Wsparciem technicznym producenta licząc od daty dostawy, o minimalnych parametrach zgodnych z wymaganiami określonymi w pkt 7.1 OPZ. 2. Dostawa modułu bypass do urządzenia Gigamon HC-1, umożliwiającego rozszycie połączenia IP na dwóch fizycznych linkach światłowodowych (4x 10G SFP+, Multimode SR.) o minimalnych parametrach zgodnych z wymaganiami określonymi w pkt 7.2., wraz z gwarancją i Wsparciem technicznym producenta, na okres minimum 12 miesięcy (jednak nie krócej niż do 30.07.2026) licząc od daty dostawy. 3. Dostawa licencji zwiększającej przepustowość analizowanego ruchu IP przez System ATP do 2 Gbps oraz gromadzenie i dostęp do metadanych analizowanego ruchu, protokołów sieciowych przez minimum 90 dni wraz z gwarancją i Wsparciem technicznym producenta obowiązującym od dnia 24 września 2025 r. do dnia 23 września 2028 r. 4. Zapewnienie świadczenia Wsparcia technicznego producenta, dla wszystkich komponentów wchodzących w skład Systemu ATP wymienionych w pkt. 5, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 8, od dnia 24 września 2025 r. do dnia 23 września 2028 r. 5. Przeprowadzenie Wdrożenia zgodnie z wymaganiami w pkt. 9 OPZ. 6. Aktualizacja dokumentacji Systemu zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt. 10 OPZ. 7. Przeprowadzenie przez Wykonawcę jednodniowego technicznego warsztatu powdrożeniowego zmodernizowanego Systemu zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt. 11 OPZ. 8. Świadczenie Asysty Technicznej Wykonawcy w ramach puli 75 godzin, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 12 OPZ. 9. Udzielenie gwarancji zgodnie z wymaganiami określonymi w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: BGO-BGZ.25.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp, w związku z opublikowaniem wstępnego ogłoszenia informacyjnego w DUUE oraz BIP Zamawiającego, w dniu 4.02.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001