2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyclisch Onderhoud Bomen
Beschreibung: De opdracht “Cyclisch Onderhoud Bomen” bestaat in hoofdzaak uit de uitvoering van snoeiwerkzaamheden aan bomen, mechanische bestrijding Eikenprocessierups en het digitaal muteren en/of registeren van de gegevens en/of afmelden van uitgevoerde werkzaamheden. Het snoeien dient uitgevoerd te worden volgens het Handboek Bomen als vervolg op de resultaten vanuit de boomveiligheidsinspectie. Binnen de gemeente zijn aanwezig: circa 27.000 bomen. Elk jaar wordt ongeveer 1/3 van het bomenbezit geïnspecteerd, het snoeien geschiedt in dezelfde cyclus van drie jaar. Binnen de gemeente zijn aanwezig: circa 27.000 bomen. Elk jaar wordt ongeveer 1/3 van het bomenbezit geïnspecteerd, het snoeien geschiedt in dezelfde cyclus van drie jaar.
Interne Kennung: POR523 - 2026-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties