2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding strategisch marketing- en communicatiebureau.
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om één geschikt strategisch marketing- en communicatiebureau te vinden om invulling te geven aan de gevraagde diensten uit deze aanbesteding. Firda wenst met deze aanbesteding een bureau te verkrijgen dat zowel deze opdracht kwalitatief, alsook op alle onderdelen kwantitatief aan kan. Per boekjaar is het jaarlijkse budget voor de opdrachten uit deze aanbesteding € 650.000,- inclusief BTW, waarvoor 60% gereserveerd is voor media inkoop (online en offline). De raming/opdrachtwaarde over de gehele looptijd (72 maanden) komt daarmee op € 3.900.000,- inclusief BTW.
Interne Kennung: FIR25COM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese Aanbesteding strategisch marketing- en communicatiebureau
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt een initiële looptijd van 24 maanden aangegaan met tweemaal een optionele verlenging van tweemaal 24 maanden. Deze raamovereenkomst heeft ten doel om voor de looptijd van in beginsel 24 maanden de voorwaarden vast te leggen waaronder nadere (toekomstige) opdrachten, die onder de reikwijdte van de raamovereenkomst vallen, zullen worden gegund aan Opdrachtnemer.