2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalverwerking
Beschreibung: Flores onderwijs is op zoek naar een partij voor het ter beschikking stellen van de juiste afval inzamelmiddelen, het tijdig ledigen hiervan, het verwerken van afvalstromen conform de geldende wet- en regelgeving en het leveren van periodieke rapportages voor 33 schoollocaties van Flores verspreid over gemeentes Arnhem en Renkum. Op basis van de uitgaven in de afgelopen 4 jaren is de verwachting dat de komende jaren er gemiddeld €65.000,- ex btw per jaar uitgegeven zal worden. Uitgaande van deze bedragen zal de raming over vier (4) jaar naar boven afgerond om en nabij de €275.000.00,- ex btw bedragen. Hier zit niet de optie voor de uitbreiding bij, zoals hieronder beschreven in de scope van de Opdracht. Als de opties worden genut is de looptijd bijna 6 jaar maximaal wat een waarde geeft van afgerond om en nabij de € 400.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: De geraamde waarde van de opdracht over vier (4) jaar is hoger dan het drempelbedrag voor Europees aanbesteden; Flores onderwijs verwacht minder dan tien (10) Inschrijvers gezien de huidige markt. Soortgelijke opdrachten worden eveneens altijd middels een openbare procedure aanbesteed. Om die reden acht Flores onderwijs een openbare procedure het meest passend omdat deze leidt tot lagere administratieve lasten, Flores onderwijs wil, gezien de waarde en omvang van de opdracht zoveel mogelijk partijen motiveren tot het doen van een inschrijving; Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting van de Aanbestedende dienst eerder tot hogere dan lagere lasten voor de Inschrijvers en de Aanbestedende dienst
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: P1
Beschreibung: Het leveren, plaatsen en ledingen van afvalinzamelmiddelen voor 34 basisschoollocaties Het leveren, plaatsen en ledingen van afvalinzamelmiddelen voor 33 basisschoollocaties
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met het oog op mogelijke fusering neemt Flores een optie mee waarbij een uitbreiding van om en nabij de 20 scholen en het bestuurskantoor (het Onderwijshuis aan de Beverweerdlaan 3 in Arnhem) plaats zou kunnen vinden. Indien deze uitbreiding plaats zou vinden betekent dit eveneens een uitbreiding in het aantal leerlingen en medewerkers. Verwachtingsgewijs zou dit betekenen dat er ongeveer 20 scholen, 500 medewerkers en 4500 leerlingen toegevoegd zouden kunnen worden door middel van het lichten van deze uitbreidingsoptie. In haar inschrijving dient Inschrijver rekening te houden met deze mogelijke optie, opgegeven prijzen dienen ook te gelden voor de desbetreffende optie. Tevens kan het zijn dat de rechtspersoon (naam en/of Kamer van Koophandel nummer) van de Aanbestedende Dienst wijzigt door deze fusie, als dat gebeurt zal dat in een addendum worden toegevoegd aan het bestaande contract.