2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka harvestorového uzlu Městské lesy Prachatice s.r.o.
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového harvestorového uzlu sestávajícího z 1 ks harvestoru a 1 ks vyvážecí soupravy s technickými parametry a výbavou dle přílohy č. 1 zadávací dokumentace – Podrobné technické parametry a výbava stroje. Součástí závazku je i poskytnutí souvisejících plnění dle závazného vzoru kupní smlouvy [zejména se jedná o dodání do místa plnění, aj.], vše v souladu se vzorem kupní smlouvy, který je přílohou č. 2 zadávací dokumentace. Podrobné technické parametry a výbava stroje harvestorového uzlu budou zároveň uvedeny jako příloha č. 1 závazného vzoru kupní smlouvy.
Interne Kennung: Dodávka harvestorového uzlu Městské lesy Prachatice s.r.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001