See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie badań monitoringowych węgorzy, troci i łososi pochodzących z wód śródlądowych Polski w ramach realizacji Wieloletniego Programu Zbierania Danych Rybackich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań monitoringowych węgorzy, troci i łososi pochodzących z wód śródlądowych Polski w ramach realizacji Wieloletniego Programu Zbierania Danych Rybackich. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie 5 zadań: 1) zadanie 1 - „Badanie wędkarskich połowów rzecznych troci i łososi w rzekach Polski”; 2) zadanie 2 – „Połowy badawcze narybku łososia i troci”; 3) zadanie 3 – „Zbiór danych ekonomicznych dotyczących gospodarki węgorzowej”; 4) zadanie 4 – „Badanie populacji węgorza europejskiego pochodzącego w wód śródlądowych Polski”; 5) zadanie 5 – „Badanie intensywności kontranatantnych migracji młodocianych form węgorza europejskiego w rzekach północnej Polski”, dalej zwanymi „zadaniami”. Każde zadanie polega na zebraniu i zestawieniu uzyskanych danych, zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 185784-2025
Interne Kennung: PN/26/FZP/DM/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań monitoringowych węgorzy, troci i łososi pochodzących z wód śródlądowych Polski w ramach realizacji Wieloletniego Programu Zbierania Danych Rybackich. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie 5 zadań: 1) zadanie 1 - „Badanie wędkarskich połowów rzecznych troci i łososi w rzekach Polski”; 2) zadanie 2 – „Połowy badawcze narybku łososia i troci”; 3) zadanie 3 – „Zbiór danych ekonomicznych dotyczących gospodarki węgorzowej”; 4) zadanie 4 – „Badanie populacji węgorza europejskiego pochodzącego w wód śródlądowych Polski”; 5) zadanie 5 – „Badanie intensywności kontranatantnych migracji młodocianych form węgorza europejskiego w rzekach północnej Polski”, dalej zwanymi „zadaniami”. Każde zadanie polega na zebraniu i zestawieniu uzyskanych danych, zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). 3. Przedmiot umowy realizowany będzie zgodnie z Decyzją Wykonawczą Komisji C(2024) 8994 z dnia 12.12.2024 r. zatwierdzającą plan prac Polski w zakresie gromadzenia danych w sektorze rybołówstwa i akwakultury na lata 2025-2027. 4. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ.