2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud wiellaadschoppen inclusief uitrustingsstukken
Beschreibung: De aanbesteding van de levering en het onderhoud van wiellaadschoppen inclusief uitrustingsstukken, de scope van de opdracht bedraagt: De levering van: - 9x Wiellaadschop Maritiem met als optie 1 stuks; - 18x Wiellaadschop Algemene Dienst (AD) met als optie 8 stuks; - 9x Transportframe Maritiem (inclusief uitrustingsstukken) met als optie 1 stuks; - 5x Mattenlegmodule - 18x Mat MLC 30 - 1x Rolveger (inclusief transportframe) met als optie 2 stuks; - 3x Gereedschapsuitrusting Maritiem ILM met als optie 4 stuks; - 3x Documentatieset (hardcopy) Maritiem met als optie 4 stuks; - 1x Artikelgegevens; - 1x Design Review; - 1x Risicoassessment; - 1x Opleiding kerninstructeurs gebruiker; - 1x Opleiding kerninstructeurs monteur; - 18x Transportframe Algemene Dienst (AD) (inclusief uitrustingsstukken) met als optie 8 stuks; - 3x Gereedschapsuitrusting ILM AD met als optie 4 stuks; - 3x Documentatieset (Hardcopy) AD met als optie 4 stuks. Dienstverlening: Op afroep uitvoeren van ILM-onderhoud. DLM-onderhoud, periodieke keuringen, schadereparaties en modificatief onderhoud.
Interne Kennung: T83730
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsstukken.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34140000 Schwerlastfahrzeuge, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 43250000 Frontschaufellader, 43252000 Frontschaufellader ohne Baggerlöffel, 43261000 Löffelbagger
5. Los
Los: LOT-0000