2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění motorových vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je pojištění motorových vozidel zahrnující pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (dále jen „povinné ručení“) a havarijní pojištění včetně pojištění pro případ odcizení a vandalismu a doplňkové pojištění (pojištění skla, pojištění asistenčních služeb, úrazové pojištění osob dopravovaných vozidlem, pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla) a další doplňková pojištění. Podrobná technická specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky a další konkrétní požadavky zadavatele na předmět této veřejné zakázky je uvedena v technické specifikaci předmětu této veřejné zakázky. Zadavatel stanoví, že tato veřejná zakázka není rozdělena na části ve smyslu § 35 zákona. Dodavatelé podají svoji nabídku na celý předmět plnění této veřejné zakázky, jak je požadováno v této zadávací dokumentaci. Požadavky na předmět plnění této veřejné zakázky jsou podrobně specifikovány v příloze č. 1 Technická specifikace.
Interne Kennung: VZ-130-8-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514200 Frachtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001