2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření neveřejné infrastruktury MKDS Kladno
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je rozdělen do 2 částí. Předmětem první části je realizace komplexního zabezpečení města pomocí kamerového dohlížecího systému inovovaného o analytickou funkcionalitu systému a celkovou digitalizaci zajištěnou prostřednictvím rozšíření stávajícího MKDS o kamerové body nově připojené prostřednictvím 5G sítě podle specifikací 3GPP do dohledového centra MKDS Městské policie Kladno. Předmětem druhé části jsou stavební úpravy podkroví služebny Městské policie Kladno. Stavební úpravy zahrnují bourací práce, úpravy nosných konstrukcí podlah za účelem zřízení přístupu po schodišti, vybudování nových podlah, osazení střešních oken, zateplení krovu, zhotovení nových elektroinstalací včetně rozvaděčů, rozvody vody, rozvody kanalizace a osazení klimatizace a elektrických přímotopů. Bližší popis předmětu plnění veřejné zakázky je vymezen zadávací dokumentací, vzorem smlouvy a projektovou dokumentací.
Interne Kennung: 164/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 32500000 Fernmeldebedarf, 45000000 Bauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45216100 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Neveřejná infrastruktura MKDS Kladno
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace komplexního zabezpečení města pomocí kamerového dohlížecího systému inovovaného o analytickou funkcionalitu systému a celkovou digitalizací zajištěnou prostřednictvím rozšíření stávajícího MKDS o kamerové body nově připojené prostřednictvím 5G sítě podle specifikací 3GPP do dohledového centra MKDS Městské policie Kladno. Následně budou všechny kamery MKDS, a to jak z 5G tak i optické komunikační sítě, prostřednictvím analytického programu / aplikace okamžitě vyhodnoceny a zabezpečeny. Předmět plnění veřejné zakázky konkrétně zahrnuje: 1) Dodávka analytického SW pro analýzy záznamu 2) Pořízení HW a souvisejícího SW 3) Videostěna vč. operátorských stanic 4) Dodávka kamerových bodů bez infrastruktury 5) Neveřejná vysokorychlostní infrastruktura (5G konektivita) vč. příslušenství Bližší popis předmětu plnění je vymezen v zadávací dokumentaci a vzoru smlouvy.
Interne Kennung: 164/2024-1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 32500000 Fernmeldebedarf, 32400000 Netzwerke
Los: LOT-0002
Titel: Dispečink MP Kladno
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce a související dodávky a služby spočívající v provedení díla – Dispečink MP Kladno ( dále jen „dílo“). Stavební úpravy budou probíhat v podkroví objektu č.p. 47. Objekt slouží jako služebna Městské policie Kladno, kde vznikne nový dispečink Městské policie. Stavební úpravy zahrnují bourací práce, úpravy nosných konstrukcí podlah za účelem zřízení přístupu po schodišti, vybudování nových podlah, osazení střešních oken, zateplení krovu, zhotovení nových elektroinstalací včetně rozvaděčů, rozvody vody, rozvody kanalizace a osazení klimatizace a elektrických přímotopů. Slaboproudé rozvody budou zahrnovat strukturovanou kabeláž, EPS, HDMI propojení, antény GPS a TV a elektronické řízení vstupu.
Interne Kennung: 164/2024-2
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45216100 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste