See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawę infrastruktury serwerowej, urządzeń do kopii zapasowych, urządzeń UTM, oprogramowania oraz świadczenie usługi SOC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury serwerowej, urządzeń do kopii zapasowych, urządzeń UTM, sprzętu komputerowego, oprogramowania, oraz świadczenia usługi SOC. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2a, 2b do SWZ. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Centrum Medycznym „Żelazna” sp. z o.o.” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Wspierania Odporności. Umowa nr. KPOD.07.03-IP.10-0403/25/KPO/563/2025/405. Termin realizacji zamówienia wynosi do 8 tygodni od dnia zawarcia umowy nie później jednak niż do dnia 03.07.2026
Interne Kennung: 120-W-D-03-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zakres nr 1: Dostawa sprzętu do rozbudowy serwerowni, urządzeń do kopii zapasowych, urządzeń UTM oraz Systemu Syslog
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowę serwerowni Zamawiającego o nowy sprzęt serwerowy, w tym dostawę, instalacje i uruchomienie serwera rack, macierzy, dysków, switchy, UPS, przełączników; dostawę i uruchomienie kopii zapasowych odmiejscowych; dostawę, instalacje i uruchomienie UTM i systemu Syslog
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 37453300 Disken
Los: LOT-0009
Titel: Zakres nr 2: Dostawa licencji Office 365 lub równoważnych, systemów ochrony, systemu antywirusowego oraz świadczenie usługi SOC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji Office 365 lub równoważnych, systemów ochrony, systemu antywirusowego oraz świadczenie usługi SOC
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72263000 Software-Implementierung, 72700000 Computernetze