2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI INTELIGENTNEGO SYSTEMU REJESTRACJI PACJENTÓW, SYSTEMU MONITOROWANIA ZDARZEŃ W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA IT ORAZ USŁUG DORADCZYCH, AUDYTU I SZKOLEŃ Z ZAKRESU CYBERBEZPIECZEŃSTWA I MICROSOFT
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: 1)uruchomienie i wdrożenie usługi automatycznej obsługi głosowej pacjentów, 2)uruchomienie i wdrożenie usługi centralnego systemu monitorowania i analizy zdarzeń IT, 3)przeprowadzeniem audytu w kierunku spełnienia wymagań dyrektywy NIS2, aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) oraz przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa, 4)przeprowadzenie szkoleń z zagadnień dotyczących rozwiązań firmy Microsoft. 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części, które są szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ pn. Formularz wymaganych funkcjonalności - Załącznik nr 2.1 - 2.4 do SWZ - odpowiednio dla każdej części zamówienia. 3. Przedmiot niniejszego postępowania zaplanowano do realizacji w ramach wniosku o dofinansowanie projektu z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Umowa nr KPOD.07.03-IP.10-0188/25/KPO/8/2025/466 z dnia 20.12.2025 r. 4. Zgodnie z art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r., realizacja zamówienia musi być zgodna z zasadą DNSH, tj. „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (ang. DNSH - „Do No Significant Harm”) - nie może powodować znaczących szkód w odniesieniu do sześciu celów środowiskowych określonych w tym rozporządzeniu. Główne aspekty procedury zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Na podstawie powyższego przepisu Zamawiający kierując się uzasadnioną pilną potrzebą udzielenia zamówienia w wyznaczonym terminie (w ramach czasowych wymaganych przez KPO) dokonał skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 79632000 Personalschulung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72810000 Computerrevision, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Uruchomienie i wdrożenie usługi automatycznej obsługi głosowej pacjentów
Beschreibung: Część nr 1 - realizowana w celu wykonania zadania pn.„Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych"
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Centralny system monitorowania i analizy zdarzeń IT
Beschreibung: Część nr 2 - realizowana w celu spełnienia zadania pn. „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa”
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Przygotowanie pod NIS2
Beschreibung: Część nr 3 - realizowana w celu spełnienia zadania pn. „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa"
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72800000 Computerrevision und -prüfung, 79632000 Personalschulung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 80500000 Ausbildung, 72810000 Computerrevision
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Szkolenia z Microsoft
Beschreibung: Część nr 4 - realizowana w celu spełnienia zadania pn. „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeńśtwa”,
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung