See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, w ramach projektu „Sieć współpracy dla osób współorganizujących kształcenie dzieci niepełnosprawnych”.
Beschreibung: Dostawa pomocy dydaktycznych, w ramach projektu „Sieć współpracy dla osób współorganizujących kształcenie dzieci niepełnosprawnych” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 w 12 częściach: a) Część I – Magiczne dywany b) Część II – Klatka SI z wyposażeniem c) Część III – Ścieżka muzyczna d) Część IV – Ścieżka sensoryczna ogrodowa e) Część V – Wyposażenie PM2 f) Część VI – Wyposażenie PM13 g) Część VII – Wyposażenie PM16 h) Część VIII – Wyposażenie PM17 i) Część IX – Wyposażenie PM18 j) Część X – Wyposażenie SP17 k) Część XI – Wyposażenie SP18 l) Część XII – Wyposażenie SP31
Vorherige Bekanntmachung: 653157-2025
Interne Kennung: 16/2025/SW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 37535100 Schaukeln, 37423100 Gymnastikseile, 37535200 Spielplatzausrüstungen, 37426000 Balanciergeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 37310000 Musikinstrumente, 37441100 Laufbänder, 37524100 Lernspiele, 30195912 Ständer für weiße Schreibtafeln, 37441700 Gymnastikbälle, 37520000 Spielwaren, 37500000 Spiele und Spielwaren; Schaustellerunternehmen, 37524000 Spiele, 37421000 Turnmatten, 30195000 Tafeln, 39111000 Sitze, 38652100 Vorführgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Magiczne dywany
Beschreibung: Dostawa magicznych dywanów do PM2, PM13, PM16, zgodnie z załącznikiem 1a do SWZ
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Klatka SI z wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa i montaż klatki SI z wyposażeniem do PM17, zgodnie z załącznikiem 1b do SWZ
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535100 Schaukeln, 37423100 Gymnastikseile
Los: LOT-0003
Titel: Ścieżka muzyczna
Beschreibung: Dostawa i montaż ścieżki muzycznej do PM17, zgodnie z załącznikiem 1c do SWZ
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Los: LOT-0004
Titel: Ścieżka sensoryczna ogrodowa
Beschreibung: Dostawa i montaż ścieżki sensorycznej ogrodowej do PM18, zgodnie z załącznikiem 1d do SWZ
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Wyposażenie PM2
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia do PM2, zgodnie z załącznikiem 1e do SWZ
Interne Kennung: Część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37426000 Balanciergeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0006
Titel: Wyposażenie PM13
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia do PM13, zgodnie z załącznikiem 1f do SWZ
Interne Kennung: Część VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0007
Titel: Wyposażenie PM16
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia do PM16, zgodnie z załącznikiem 1g do SWZ
Interne Kennung: Część VII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente, 37441100 Laufbänder
Los: LOT-0008
Titel: Wyposażenie PM17
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia do PM17, zgodnie z załącznikiem 1h do SWZ
Interne Kennung: Część VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente, 37524100 Lernspiele, 30195912 Ständer für weiße Schreibtafeln, 37441700 Gymnastikbälle, 37426000 Balanciergeräte, 37520000 Spielwaren, 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 37500000 Spiele und Spielwaren; Schaustellerunternehmen, 37524000 Spiele
Los: LOT-0009
Titel: Wyposażenie PM18
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia do PM18, zgodnie z załącznikiem 1i do SWZ
Interne Kennung: Część IX
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente, 37426000 Balanciergeräte, 37421000 Turnmatten, 30195000 Tafeln
Los: LOT-0010
Titel: Wyposażenie SP17
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia do SP17, zgodnie z załącznikiem 1j do SWZ
Interne Kennung: Część X
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente
Los: LOT-0011
Titel: Wyposażenie SP18
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia do SP18, zgodnie z załącznikiem 1k do SWZ
Interne Kennung: Część XI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37520000 Spielwaren, 39111000 Sitze, 37426000 Balanciergeräte
Los: LOT-0012
Titel: Wyposażenie SP31
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia do SP31, zgodnie z załącznikiem 1l do SWZ
Interne Kennung: Część XII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111000 Sitze, 30195000 Tafeln, 37520000 Spielwaren, 37524000 Spiele, 38652100 Vorführgeräte, 37310000 Musikinstrumente