32770-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08) z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Brwinów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08) z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Brwinów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Brwinów w okresie od dnia 01.03.2026 r. do dnia 31.12.2028 r. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z: ofertą, formularzem cenowym – załącznik nr 1A do oferty i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5. Przewidywana ilość wytworzonych odpadów kuchennych, którą trzeba będzie odebrać i zagospodarować: 2 040 Mg. Wykonawca będzie odbierał i zagospodarowywał odpady kuchenne, które odebrał od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców gminy Brwinów, aż do wyczerpania maksymalnych ilości zawartych w tabeli i w formularzu cenowym. Zamawiający dopuszcza zmiany ilości odpadów zgodnie z art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych w drodze aneksu. Może to dotyczyć sytuacji, gdy ilość odpadów będzie mniejsza lub większa z zachowaniem wymogów ww. artykułu. 4. Wykaz nieruchomości objętych zamówieniem wraz z podziałem na rodzaj zabudowy oraz szacowaną liczbą mieszkańców, zawierający dane: adres, ilość rodzaj i pojemność pojemników i worków zostanie przekazany (także w formie elektronicznej) Wykonawcy w dniu podpisania umowy. 5. Zamawiający w dniu 20.02.2025 r. ogłosił a następnie w dniu 19.03.2025 r. przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe na podstawie art. 84 ustawy Prawo zamówień publicznych. W załączeniu do załącznika nr 5 do SWZ zamieszczamy protokół z wstępnych konsultacji rynkowych zawierający listę uczestników. 6. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegające na kierowaniu pojazdami realizującymi usługę odbioru odpadów. 7. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy konieczności odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 8. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, polegających na powtórzeniu usług podobnych: do 50% zamówienia podstawowego.
Interne KennungZP.271.71.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Brwinów w okresie od dnia 01.03.2026 r. do dnia 31.12.2028 r. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z: ofertą, formularzem cenowym – załącznik nr 1A do oferty i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5. Przewidywana ilość wytworzonych odpadów kuchennych, którą trzeba będzie odebrać i zagospodarować: 2 040 Mg. Wykonawca będzie odbierał i zagospodarowywał odpady kuchenne, które odebrał od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców gminy Brwinów, aż do wyczerpania maksymalnych ilości zawartych w tabeli i w formularzu cenowym. Zamawiający dopuszcza zmiany ilości odpadów zgodnie z art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych w drodze aneksu. Może to dotyczyć sytuacji, gdy ilość odpadów będzie mniejsza lub większa z zachowaniem wymogów ww. artykułu. 3. Szczegółowy zakres i opis zamówienia określony został w załączniku nr 5 do SWZ "Opis Przedmiotu Zamówienia". 4. Wykaz nieruchomości objętych zamówieniem wraz z podziałem na rodzaj zabudowy oraz szacowaną liczbą mieszkańców, zawierający dane: adres, ilość rodzaj i pojemność pojemników i worków zostanie przekazany (także w formie elektronicznej) Wykonawcy w dniu podpisania umowy. 5. Zamawiający w dniu 20.02.2025 r. ogłosił a następnie w dniu 19.03.2025 r. przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe na podstawie art. 84 ustawy Prawo zamówień publicznych. W załączeniu do załącznika nr 5 do SWZ zamieszczamy protokół z wstępnych konsultacji rynkowych zawierający listę uczestników. 6. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegające na kierowaniu pojazdami realizującymi usługę odbioru odpadów. 7. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy konieczności odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 8. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, polegających na powtórzeniu usług podobnych: do 50% zamówienia podstawowego.
Menge2 040 Tonnen
Optionen
Beschreibung der Optionendo 50%