See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden. Zie aanbestedingdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Locaties CSG Reggesteyn
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vijf (5) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Locaties Het Noordik Almelo en Alma College
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Locaties Het Noordik Vriezenveen en Vroomshoop
Interne Kennung: 3