See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: ZP/36/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Smoczki dla noworodków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Smoczków dla noworodków zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Maski twarzowe, tlenowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa masek twarzowych, tlenowych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Akcesoria do CPAP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Akcesoria do CPAP, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Zestawy do pobierania wydzieliny z dróg oddechowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Zestawy do pobierania wydzieliny z dróg oddechowych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ. do SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Resuscytator silikonowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Resuscytator silikonowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Osprzęt do polisomnografii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Osprzęt do polisomnografii, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Cewnik do termodilucji w technologii PICCO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Cewnik do termodilucji w technologii PICCO, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Zestaw sterylny do nakłucia jamy opłucnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zestaw sterylny do nakłucia jamy opłucnej, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Filtry do infuzji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Filtry do infuzji, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Filtry oddechowe, przestrzeń martwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Filtry oddechowe, przestrzeń martwa, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Osprzęt do TK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Osprzęt do TK, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Kowadełko, stapler
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Kowadełko, stapler, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Zestawy do cewnikowania żył centralnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Zestawy do cewnikowania żył centralnych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Komplet linii tętniczo-żylnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Komplet linii tętniczo-żylnych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Dializator kapilarny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dializator kapilarny, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Igły do przezoskrzelowej biopsji aspiracyjnej i szczoteczki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Igły do przezoskrzelowej biopsji aspiracyjnej i szczoteczki, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.do SWZ.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Ustnik do spirometru SPIROLAB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Ustnik do spirometru SPIROLAB, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Kaniula do biopsji nerki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kaniula do biopsji nerki, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Urządzenie ssąco-płuczące j.u.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Urządzenie ssąco-płuczące j.u., zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Rurki dooskrzelowe dwuświatłowe tracheostomijne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Rurki dooskrzelowe dwuświatłowe tracheostomijne, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Prowadnice jednorazowego użytku do rurek intubacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Prowadnice jednorazowego użytku do rurek intubacyjnych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - Prowadnik igłowy przezkroczowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Prowadnik igłowy przezkroczowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - Osprzęt do podawania cytostatyków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Osprzęt do podawania cytostatyków, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - Sprzęt do pobierania krwi w systemie zamkniętym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sprzęt do pobierania krwi w systemie zamkniętym, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - Osprzęt do cytostatyków kompatybilny z pompami MEDIMA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Osprzęt do cytostatyków kompatybilny z pompami MEDIMA, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Kleszczyki do giętkiego URS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Kleszczyki do giętkiego URS, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Zestaw do szynowania moczowodu typu Mono-J i igła do PCNL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zestaw do szynowania moczowodu typu Mono-J i igła do PCNL, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 - System do pozycjonowania narządów i tkanek w L-scopii i robotycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest System do pozycjonowania narządów i tkanek w L-scopii i robotycznych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Igły cystoskopowe do iniekcji botoksu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Igły cystoskopowe do iniekcji botoksu, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 - Strzykawki do pomp
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Strzykawki do pomp, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 - Zestaw do biernego i czynnego drenażu klatki piersiowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zestaw do biernego i czynnego drenażu klatki piersiowej, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 - Bezpieczna linia naczyniowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Bezpieczna linia naczyniowa, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 - Aparaty do przetaczania krwi i płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Aparaty do przetaczania krwi i płynów infuzyjnych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - Cewnik urologiczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Cewnik urologiczny, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 - Osprzet do krioterapii w pulmonologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Osprzet do krioterapii w pulmonologii, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 - Osprzęt do posiadanych diatermii ERBE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Osprzęt do posiadanych diatermii ERBE, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 - Narzędzie bipolarne laparoskopowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Narzędzie bipolarne laparoskopowe, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 - Pojemniki na zużyte igły i narzędzia ostre
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Pojemniki na zużyte igły i narzędzia ostre, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 - Zestawy laryngologiczne do badania ucha, nosa i gardła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zestawy laryngologiczne do badania ucha, nosa i gardła, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 - Osprzęt do morcelatora firmy Storz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Osprzęt do morcelatora firmy Storz, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 - Elektrody igłowe do neuromonitoringu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Elektrody igłowe do neuromonitoringu, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 - Worki na wymiociny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Worki na wymiociny zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 - Pętla elektrochirurgiczna kolonoskopowa jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Pętla elektrochirurgiczna kolonoskopowa jednorazowego użytku zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 - Strzykawki do pomp
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Strzykawki do pomp, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 - Materiały zużywalne do wstrzykiwacza MAX 3 marki ulrich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Materiały zużywalne do wstrzykiwacza MAX 3 marki ulrich, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 45