2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu kolejowego węgla na potrzeby TAURON Wytwarzanie S.A.
Beschreibung: Zakres zadania obejmuje wykonanie usługi transportu kolejowego węgla z bocznic Dostawców na potrzeby TAURON Wytwarzanie S.A.. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/10321/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa transportu kolejowego węgla na potrzeby TAURON Wytwarzanie S.A. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.