327767-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa fabrycznie nowego wyposażenia do budynku nowego rektoratu, z podziałem na 5 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego wyposażenia do budynku nowego rektoratu, z podziałem na 5 części.
BeschreibungDostawa fabrycznie nowego wyposażenia do budynku nowego rektoratu, z podziałem na 5 części.
Interne KennungAN/ZP/23/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie foteli obrotowych i krzeseł do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 0,1,2).
Beschreibung1. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie foteli obrotowych i krzeseł do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 0,1,2).3. Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 0,1,2).
Beschreibung2. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 0,1,2).Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel3. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych
Beschreibung3. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych.Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 3)
Beschreibung4. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 3).Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel5. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do pomieszczenia konferencyjnego (Sala Senatu – kondygnacja 3)
Beschreibung5. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do pomieszczenia konferencyjnego (Sala Senatu – kondygnacja 3). Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung5