2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dyfraktometru rentgenowskiego dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dyfraktometru rentgenowskiego dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Okres gwarancji na całość sprzętu: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru.
Vorherige Bekanntmachung: 636732-2025
Interne Kennung: DZ.261.4.2025/WK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wszystkie dokumenty postępowania są dostępne bezpłatnie na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://intibs.ezamawiajacy.pl/ Wykonawca jest zobowiązany do przygotowania oferty zgodnie z wymogami Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz ustawy Prawo zamówień publicznych i rozporządzeń wydanych na jej podstawie. 2. Oferty sporządza się, pod rygorem nieważności, w języku polskim, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3. Ofertę wraz z wymaganymi oświadczeniami i dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Platformy zakupowej. 4. Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym, którego wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 5. Oferta wraz z załącznikami musi być podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy (Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia). Oznacza to, iż jeżeli z dokumentu (-ów) określającego (-ych) status prawny Wykonawcy (-ów) lub pełnomocnictwa (pełnomocnictw) wynika, iż do reprezentowania Wykonawcy (-ów) upoważnionych jest łącznie kilka osób dokumenty wchodzące w skład oferty muszą być podpisane przez wszystkie te osoby. 6. Dokumenty lub oświadczenia, sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 7. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę w niniejszym postępowaniu. 8. Kwalifikowany podpis elektroniczny Wykonawcy musi spełniać standardy określone w ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) NR 910/2014 z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające dyrektywę 1999/93/WE (dalej jako: eIDAS), w przeciwnym wypadku Wykonawca będzie zobowiązany zapewnić sobie podpis zgodny z wymogami eIDAS. 9. Dokumenty zawierające informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać załączone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Dokument zawiera tajemnicę przedsiębiorstwa". Wczytanie załącznika następuje poprzez polecenie "Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku", w sekcji "Przygotowanie oferty", w podsekcji "Dokumenty do oferty". 10. Dokumenty zawierające dane osobowe powinny zostać załączone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Dokument zawierający tajemnicę RODO". Wczytanie załącznika następuje poprzez polecenie „"Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku", w sekcji "Przygotowanie oferty", w podsekcji "Dokumenty do oferty".
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38530000 Diffraktionsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück