327796-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Überwachung von Alarmanlagen – Europese openbare aanbesteding Beveiligingsdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbesteding Beveiligingsdiensten
BeschreibungDe aanbestedende dienst, Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs (LVO), is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van beveiligingsdiensten. De dienstverlening omvat onder andere alarmopvolging, surveillancerondes (openings-, sluit- en controlerondes) en aanvullende beveiligingsinzet op afroep voor de diverse locaties van LVO De opdracht betreft het leveren van beveiligingsdiensten in de vorm van alarmopvolging en surveillancerondes voor de locaties van Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs. De omvang van de dienstverlening is afhankelijk van de behoefte per locatie en kan gedurende de looptijd variëren. Er is sprake van een raamovereenkomst zonder afnameverplichting
Interne KennungEA-LVO.2026-02
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd aanvullende beveiligingsdiensten af te nemen, zoals extra inzet bij evenementen, toezicht of andere beveiligingsgerelateerde werkzaamheden, afhankelijk van de behoefte per locatie.