See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucję energii elektrycznej do Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej do budynków – Pawilonów I-VIII Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. w Warszawie: Lp. Nazwa obiektu Ulica Taryfa Zużycie energii (kWh)/24 m-cy 1. Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. Grenadierów 51/59 C21 2 767 688 RAZEM 2 767 688 Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie realizacji zamówienia: 2 767 688 kWh. 2. Charakterystyka elektroenergetyczna obiektu: Zamawiający posiada 3 przyłącza o mocy umownej: - 01 – moc zamówiona – 200 kW; - 02 – moc zamówiona – 40 kW; - 03 – moc zamówiona – 200 kW. 3. Energia elektryczna powinna spełniać standardy techniczne zgodne z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi i Polskimi Normami.
Interne Kennung: ZPU/67/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: zgodnie z analizą potrzeb zamówienie udzielone będzie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej do Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. w Warszawie
Interne Kennung: ZPU/69/2024