327826-2025 - Ergebnis
Niederlande – Informationstechnologiedienste – Salarisadministratie en Functioneel Beheer AFAS (heraanbesteding)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Salarisadministratie en Functioneel Beheer AFAS (heraanbesteding)
Beschreibung: Omgevingsdienst Haaglanden wenst een overeenkomst met één opdrachtnemer te sluiten voor de uitvoering van de werkzaamheden ten aanzien van het functioneel beheer van AFAS en de uitvoering van de salarisadministratie binnen AFAS. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang van de opdracht in termen van vaste kosten is per jaar maximaal geraamd op € 60.000,- (excl. btw). Het betreft hier de kosten voor het functioneel beheer van AFAS (niveau 1,2 en 3) en het uitvoeren van de salarisadministratie. De eenmalige kosten voor de implementatie zijn geraamd op maximaal € 2.000,- (excl. BTW). De omvang van de variabele kosten kan jaarlijks fluctueren. Naar schatting liggen de variabele kosten op gemiddeld € 85.000,- (excl. btw) per jaar. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Zie verder ook de aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung, 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen.