See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy. .
Vorherige Bekanntmachung: 523337-2024
Interne Kennung: 9/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0059
Titel: 52. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 52
Los: LOT-0060
Titel: 53. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 53
Los: LOT-0061
Titel: 54. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 54
Los: LOT-0062
Titel: 55. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 55
Los: LOT-0063
Titel: 56. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 56
Los: LOT-0064
Titel: 57. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 57
Los: LOT-0065
Titel: 58. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 58
Los: LOT-0066
Titel: 59. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 59
Los: LOT-0067
Titel: 60. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 60
Los: LOT-0068
Titel: 61. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 61
Los: LOT-0069
Titel: 62. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 62
Los: LOT-0070
Titel: 63. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 63
Los: LOT-0071
Titel: 64. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 64
Los: LOT-0072
Titel: 65. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 65
Los: LOT-0073
Titel: 66. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 66
Los: LOT-0074
Titel: 67. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 67
Los: LOT-0075
Titel: 68. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 68
Los: LOT-0076
Titel: 69. Wyroby medyczne oraz środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
Interne Kennung: Pakiet 69.
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0077
Titel: 70. Wyroby medyczne oraz środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
Interne Kennung: Pakiet 70.
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0078
Titel: 71. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 71