See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diverse verzekeringen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het afsluiten van diverse verzekeringspolissen voor District09.
Interne Kennung: District09-G001157
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: District09-G001157 - Brandverzekering
Beschreibung: Post 1: Brand en aanverwante gevaren Post 2: Overige verzekering materiële schade: alle risico’s elektronica Post 3: Verzekering van waarde
Interne Kennung: District09-G001157 - perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: District09-G001157 - Arbeidsongevallen en lichamelijke ongevallen gemeen recht
Beschreibung: Post 1: Arbeidsongevallen (wet ‘71) Post 2: Lichamelijke ongevallen digitale consulenten Post 3: Lichamelijke ongevallen leden algemene vergadering en leden raad van bestuur
Interne Kennung: District09-G001157 - perceel 2
Los: LOT-0003
Titel: District09-G001157 - Algemeen burgerlijk aansprakelijkheid en rechtsbijstand
Beschreibung: Post 1: Algemene Burgerlijke aansprakelijkheid en Rechtsbijstand Post 2: Objectieve aansprakelijkheid Post 3: Bestuurdersaansprakelijkheid
Interne Kennung: District09-G001157 - perceel 3
Los: LOT-0004
Titel: District09-G001157 - Motorrijtuigverzekering
Beschreibung: Post 1: Omnium dienstopdrachten
Interne Kennung: District09-G001157 - perceel 4